Einhell TC-HP 90 Πλυστικό Ρεύματος 1200W με Πίεση 90bar
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Einhell
- Model: 1033888
- SKU: 4140740
- EAN: 4006825649857
81.40€
Ex Tax: 81.40€
Σχέδιο: Τύπος μορφής Upright
Πηγή ισχύος: Electric
Μήκος σωλήνα: 3m
Χρώμα προϊόντος: Red
Φίλτρο νερού: ΝΑΙ
Απόδοση:
- Μέγιστη παροχή: 372l/h
- Πίεση λειτουργίας (μέγιστη): 90 μπάρ
- Μέγιστη θερμοκρασία νερού: 40°C
- Μέγιστη πίεση εισερχόμενου νερού: 7 μπάρ
Διαχείριση ενέργειας:
- Τάση εισόδου AC: 207 - 234V
- Συχνότητα εισόδου AC: 50 / 60Hz
- Συνδεδεμένο φορτίο: 1200W
Βάρος και διαστάσεις:
- Βάρος: 4300g
- Πλάτος: 200mm
- Βάθος: 240mm
- Ύψος: 365mm
Πακέτα δεδομένων:
- Περιλαμβάνεται κάνη: ΝΑΙ
- Βάρος πακέτου: 4900g
| Specifications | |
| Αμμοβολής | Όχι |
| Απόφραξης | Όχι |
| Βάρος | 3,9 kg |
| Θέρμανση Νερού | Όχι |
| Θερμοκρασία | 40 °C |
| Ισχύς | 1200 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 4140740 |
| με Μεταλλική Αντλία | Όχι |
| Μήκος Λάστιχου | 3 m |
| Περιεχόμενα | Ακροφύσιο, Κάνη, Πιστόλι, Σύνδεσμος-Ταχυσύνδεσμος, Σωλήνας-Λάστιχο, Φίλτρο |
| Πίεση | 90 bar |
| Ροή νερού (lt/h) | 372 lt/h |
| Τροφοδοσία | Ηλεκτρικό |
| Υδρόψυκτο Μοτέρ | Όχι |