Einhell TC-HP 130 Πλυστικό Ρεύματος 1500W με Πίεση 130bar
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Einhell
- Model: 1122383
- SKU: 4140750
- EAN: 4006825646399
115.33€
Ex Tax: 115.33€
Το πλυστικό Einhell TC-HP 130 έχει ισχύ 1.500 W και λειτουργεί με υψηλή πίεση. Χάρη στο μικρό, συμπαγή σχεδιασμό και την ενσωματωμένη κεντρική λαβή μεταφοράς, το καθαριστικό εξοικονομεί χώρο όταν αποθηκεύεται. Κατάλληλο για καθαρισμό των ελαφρώς λερωμένων επιφανειών γρήγορα με υψηλό ρυθμό ροής. Η σύνδεση νερού έχει ενσωματωμένο φίλτρο.
Διαθέτει αρθρωτό σύστημα Quick-Couple και η πίεση του πίδακα νερού ρυθμίζονται από τα ακροφύσια.
| Specifications | |
| Αμμοβολής | Όχι |
| Απόφραξης | Όχι |
| Βάρος | 6,7 kg |
| Θέρμανση Νερού | Όχι |
| Θερμοκρασία | 40 °C |
| Ισχύς | 1500 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 4140750 |
| με Μεταλλική Αντλία | Όχι |
| Μήκος Λάστιχου | 5 m |
| Περιεχόμενα | Ακροφύσιο, Αφροποιητής, Βούρτσα, Δοχείο Απορρυπαντικού, Κάνη, Πιστόλι, Σύνδεσμος-Ταχυσύνδεσμος, Σωλήνας-Λάστιχο, Φίλτρο |
| Πίεση | 130 bar |
| Ροή νερού (lt/h) | 390 lt/h |
| Τροφοδοσία | Ηλεκτρικό |
| Υδρόψυκτο Μοτέρ | Όχι |