Fractal Design Meshify 2 Mini Mini Tower Κουτί Υπολογιστή με Πλαϊνό Παράθυρο White TG Clear Tint
- Stock: In Stock
- Brand: Fractal Design
- Model: 481749
- SKU: FD-C-MES2M-02
- EAN: 7340172702658
121.23€
Ex Tax: 121.23€
Κουτί Υπολογιστή ATX Semi-tower Fractal Meshify 2 Mini.
Χαρακτηριστικά:
- Χρώμα: Λευκό
- Θύρες: Audio είσοδος, Audio έξοδος
- Οθόνη: 2,5"
- Συνδέσεις: USB 3.2, USB A 3.2
- Ανοίγματα επέκτασης: 4
- Περιέχει: Οδηγίες χρήσης
- Τροφοδοσία: ATX
| Specifications | |
| Gaming | Όχι |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 205 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5'' | 2 |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Κάτω, Μπροστά, Πίσω |
| Κάτω Θέσεις | 1 |
| Μέγεθος | Mini Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 331 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 167 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 396 mm |
| Πρόσθετα | Πλαϊνό Παράθυρο |
| Συμβατές Μητρικές | DTX, Mini ATX, Mini DTX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 3.0, USB 3.1, USB-C |
| Ύψος | 406 mm |
| Χρώμα | Λευκό |