Fractal Design Pop Air Gaming Mini Tower Κουτί Υπολογιστή με Πλαϊνό Παράθυρο Black Solid
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Fractal Design
- Model: 480599
- SKU: FD-C-POA1A-01
- EAN: 7340172703075
70.49€
Ex Tax: 70.49€
Fractal Design Pop Air
- Τύπος μορφής: Tower
- Τύπος: PC
- Χρώμα προϊόντος: Μαύρος
- Υποστηριζόμενοι συντελεστές μορφής παροχής ενέργειας: ATX
- Εγκατεστημένοι εμπρόσθιοι ανεμιστήρες: 2x 120 mm
- Υποστηριζόμενες διάμετροι εμπρόσθιων ανεμιστήρων: 120, 140 mm
- Εγκατεστημένοι οπίσθιοι ανεμιστήρες: 1x 120 mm
- Υποστηριζόμενα μεγέθη μονάδας σκληρού δίσκου: 2.5", 3.5", 5.25"
- Συντελεστής μορφής SSD: 2.5"
- Πλάτος: 215 mm
- Βάθος: 473.5 mm
- Ύψος: 454 mm
- Υποστηριζόμενοι συντελεστές μορφής μητρικής πλακέτας: ATX, Micro ATX, Mini-ITX
- Αριθμός βάσεων 3,5 ιντσών: 3
- Αριθμός θέσεων 5.25": 2
- Υλικό: Steel
- Αριθμός βάσεων 2,5 ιντσών: 4
- Αριθμός υποδοχών επέκτασης: 7
- Φίλτρο προστασίας από τη σκόνη: ΝΑΙ
- Βελτιωμένη διαχείριση καλωδίων: ΝΑΙ
- Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU: 170 mm
- Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών: 405 mm
- Μέγιστο μήκος PSU: 170 mm
- Πλήθος θυρών USB 3.2 Gen 1: 2
- Εγκατεστημένοι οπίσθιοι ανεμιστήρες: 1x 120 mm
- Μέγιστοι οπίσθιοι ανεμιστήρες: 1
- Υποστηριζόμενες διάμετροι οπίσθιων ανεμιστήρων: 120 mm
- Μέγιστοι ανεμιστήρες κορυφής: 2
- Υποστηριζόμενες διάμετροι ανεμιστήρων κορυφής: 120, 140 mm
- Front radiator sizes supported: 280 mm
- Rear radiator sizes supported: 120 mm
- Top radiator sizes supported: 240 mm
- Βάρος: 6800 g
- Πλάτος συσκευασίας: 307 mm
- Βάθος συσκευασίας: 548 mm
- Ύψος συσκευασίας: 537 mm
- Βάρος πακέτου: 8300 g
- Κωδικός εναρμονισμένου συστήματος (ΕΣ): 84733080
| Specifications | |
| Eξωτερικές Θύρες 5.25" | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 473,5 mm |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω |
| Μέγεθος | Mini Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 405 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 170 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 2 |
| Πλάτος | 215 mm |
| Πρόσθετα | Πλαϊνό Παράθυρο |
| Συμβατές Μητρικές | Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.0 |
| Ύψος | 454 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |