Fractal Design Pop Air Gaming Mini Tower Κουτί Υπολογιστή με Πλαϊνό Παράθυρο Black TG Clear Tint
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Fractal Design
- Model: 480598
- SKU: FD-C-POA1A-02
- EAN: 7340172703082
67.49€
Ex Tax: 67.49€
Fractal Design Pop Air
- Τύπος μορφής: Tower
- Τύπος: PC
- Χρώμα προϊόντος: Μαύρος
- Υποστηριζόμενοι συντελεστές μορφής μητρικής πλακέτας: ATX, Micro ATX, Mini-ITX
- Αριθμός βάσεων 3,5 ιντσών: 3
- Αριθμός θέσεων 5.25": 2
- Υλικό: Steel, Tempered glass
- Αριθμός βάσεων 2,5 ιντσών: 4
- Αριθμός υποδοχών επέκτασης: 7
- Πλαϊνό παράθυρο: ΝΑΙ
- Φίλτρο προστασίας από τη σκόνη: ΝΑΙ
- Βελτιωμένη διαχείριση καλωδίων: ΝΑΙ
- Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU: 170mm
- Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών: 405mm
- Μέγιστο μήκος PSU: 170mm
- Πλήθος θυρών USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Τύπος-Α: 2
- Υποδοχές ήχου: ΝΑΙ
- Εγκατεστημένοι εμπρόσθιοι ανεμιστήρες: 2x 120 mm
- Μέγιστοι εμπρόσθιοι ανεμιστήρες: 2
- Εγκατεστημένοι οπίσθιοι ανεμιστήρες: 1x 120 mm
- Υποστηριζόμενα μεγέθη εμπρόσθιων ανεμιστήρων: 280mm
- Υποστηριζόμενα μεγέθη οπίσθιων ανεμιστήρων: 120mm
- Υποστηριζόμενα μεγέθη άνω ανεμιστήρων: 240mm
- Πλάτος: 215 mm
- Βάθος: 473.5 mm
- Ύψος: 454 mm
- Βάρος: 7200g
| Specifications | |
| Eξωτερικές Θύρες 5.25" | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 473,5 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5'' | 4 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5'' | 2 |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω |
| Μέγεθος | Mini Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 405 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 170 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 2 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 215 mm |
| Πρόσθετα | Πλαϊνό Παράθυρο |
| Συμβατές Μητρικές | Micro ATX, Mini ITX, ATX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.0 |
| Ύψος | 454 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |