Fractal Design Pop Air Gaming Midi Tower Κουτί Υπολογιστή με Πλαϊνό Παράθυρο και RGB Φωτισμό RGB White TG Clear Tint
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Fractal Design
- Model: 480596
- SKU: FD-C-POR1A-01
- EAN: 7340172702986
78.57€
Ex Tax: 78.57€
Κουτί Μέσος Πύργος ATX Fractal Pop Air Λευκό
- Συνδέσεις: USB-A 3.2
- Τύπος: Κουτί Μέσος Πύργος ATX PC
- Χρώμα: Λευκό
- Υλικό: Tempered Glass
- Χαρακτηριστικά: Κουμπί λειτουργίας
- Ανεμιστήρας: 3
- Θύρες: Είσοδος ήχου, Έξοδος ήχου
- Φωτισμός: Πολύχρωμο
- Μέγεθος: 2,5"
- Form factor: Tower
- Υποδοχές επέκτασης: 7
- Τροφοδοσία Ρεύματος: ATX
- Εύθραυστο προϊόν: Ναι
- Διαγώνιος της οθόνης (cm): 6,4 cm
| Specifications | |
| Eξωτερικές Θύρες 5.25" | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 454 mm |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 365 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 170 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 2 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 215 mm |
| Πρόσθετα | LED Controller, RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.0 |
| Ύψος | 473,5 mm |
| Χρώμα | Λευκό |