Fractal Design Pop Air Gaming Midi Tower Κουτί Υπολογιστή με Πλαϊνό Παράθυρο και RGB Φωτισμό Black TG Clear Tint
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Fractal Design
- Model: 480603
- SKU: FD-C-POR1A-06
- EAN: 7340172703570
78.40€
Ex Tax: 78.40€
Fractal Design Pop Air
- Τύπος μορφής: Tower
- Τύπος: PC
- Χρώμα προϊόντος: Μαύρος
- Υποστηριζόμενοι συντελεστές μορφής παροχής ενέργειας: ATX
- Εγκατεστημένοι εμπρόσθιοι ανεμιστήρες: 2x 120 mm
- Υποστηριζόμενες διάμετροι εμπρόσθιων ανεμιστήρων: 120, 140 mm
- Εγκατεστημένοι οπίσθιοι ανεμιστήρες: 1x 120 mm
- Υποστηριζόμενα μεγέθη μονάδας σκληρού δίσκου: 2.5", 3.5", 5.25"
- Συντελεστής μορφής SSD: 2.5"
- Διαστάσεις:
- Πλάτος: 215 mm
- Βάθος: 473.5 mm
- Ύψος: 454 mm
- Υποστηριζόμενοι συντελεστές μορφής μητρικής πλακέτας: ATX, Micro ATX, Mini-ITX
- Αριθμός βάσεων 3.5 ιντσών: 3
- Αριθμός θέσεων 5.25": 2
- Υλικό: Steel, Tempered glass
- Αριθμός βάσεων 2.5 ιντσών: 4
- Αριθμός υποδοχών επέκτασης: 7
- Πλαϊνό παράθυρο: ΝΑΙ
- Φωτισμός: ΝΑΙ
- Χρώμα φωτισμού: Multi
- Θέση φωτισμού: Case fans
- Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU: 170 mm
- Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών: 405 mm
- Μέγιστο μήκος PSU: 170 mm
- Υποστηριζόμενοι συντελεστές μορφής παροχής ενέργειας: ATX
- Πλήθος θυρών USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Τύπος-Α: 2
- Εγκατεστημένοι εμπρόσθιοι ανεμιστήρες: 2x 120 mm
- Μέγιστοι εμπρόσθιοι ανεμιστήρες: 2
- Εγκατεστημένοι οπίσθιοι ανεμιστήρες: 1x 120 mm
- Μέγιστοι οπίσθιοι ανεμιστήρες: 1
- Υποστηριζόμενα μεγέθη εμπρόσθιας ψύκτρας: 280 mm
- Υποστηριζόμενα μεγέθη οπίσθιας ψύκτρας: 120 mm
- Υποστηριζόμενα μεγέθη άνω ψύκτρας: 240 mm
- Βάρος: 7200 g
- Πλάτος συσκευασίας: 307 mm
- Βάθος συσκευασίας: 548 mm
- Ύψος συσκευασίας: 537 mm
- Βάρος πακέτου: 8700 g
| Specifications | |
| Eξωτερικές Θύρες 5.25" | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 432 mm |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 365 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 170 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 2 |
| Πλάτος | 215 mm |
| Πρόσθετα | RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.0 |
| Ύψος | 393 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |