Fractal Design Pop Silent Midi Tower Κουτί Υπολογιστή Black Solid
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Fractal Design
- Model: 480601
- SKU: FD-C-POS1A-01
- EAN: 7340172703037
72.26€
Ex Tax: 72.26€
Fractal Design Pop Silent
- Τύπος μορφής: Tower
- Τύπος: PC
- Χρώμα προϊόντος: Μαύρος
- Υποστηριζόμενοι συντελεστές μορφής μητρικής πλακέτας: ATX, Micro ATX, Mini-ITX
- Αριθμός βάσεων 3,5 ιντσών: 3
- Αριθμός θέσεων 5.25": 2
- Υλικό: Steel
- Αριθμός βάσεων 2,5 ιντσών: 4
- Αριθμός υποδοχών επέκτασης: 7
- Φίλτρο προστασίας από τη σκόνη: ΝΑΙ
- Βελτιωμένη διαχείριση καλωδίων: ΝΑΙ
- Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU: 170mm
- Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών: 380mm
- Μέγιστο μήκος PSU: 170mm
- Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: Δεν περιλαμβάνεται τροφοδοτικό
- Υποστηριζόμενοι συντελεστές μορφής παροχής ενέργειας: ATX
- Πλήθος θυρών USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Τύπος-Α: 2
- Εγκατεστημένοι εμπρόσθιοι ανεμιστήρες: 2x 120 mm
- Μέγιστοι εμπρόσθιοι ανεμιστήρες: 2
- Υποστηριζόμενες διάμετροι εμπρόσθιων ανεμιστήρων: 120, 140 mm
- Εγκατεστημένοι οπίσθιοι ανεμιστήρες: 1x 120 mm
- Μέγιστοι οπίσθιοι ανεμιστήρες: 1
- Υποστηριζόμενες διάμετροι οπίσθιων ανεμιστήρων: 120 mm
- Υποστηριζόμενα μεγέθη μονάδας σκληρού δίσκου: 3.5"
- Συντελεστής μορφής SSD: 2.5"
- Πλάτος: 215mm
- Βάθος: 473.5mm
- Ύψος: 454mm
- Βάρος: 7300g
- Κωδικός εναρμονισμένου συστήματος (ΕΣ): 84733080
| Specifications | |
| Eξωτερικές Θύρες 5.25" | 2 |
| Gaming | Όχι |
| Βάθος | 473,5 mm |
| Θέση Ψυγείου | Μπροστά, Πίσω |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 380 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 170 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 2 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 215 mm |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.0 |
| Ύψος | 454 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |