Fractal Design Pop Mini Silent Mini Tower Κουτί Υπολογιστή Black Solid
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Fractal Design
- Model: 480610
- SKU: FD-C-POS1M-01
- EAN: 7340172703259
69.31€
Ex Tax: 69.31€
Κουτί Μέσος Πύργος ATX Fractal Pop Mini Silent Μαύρο
Συνδέσεις: USB-A 3.2
Τύπος: Κουτί Μέσος Πύργος ATX PC
Χρώμα: Μαύρο
Υλικό: Χάλυβας, Tempered Glass
Χαρακτηριστικά: Κουμπί λειτουργίας
Θύρες: Είσοδος ήχου, Έξοδος ήχου
Form factor: Mini-Tower
Υποδοχές επέκτασης: 4
Τροφοδοσία Ρεύματος: ATX
Εύθραυστο προϊόν: Ναι
Διαγώνιος της οθόνης (cm): 6,4 cm
| Specifications | |
| Eξωτερικές Θύρες 5.25" | 2 |
| Gaming | Όχι |
| Βάθος | 432 mm |
| Θέση Ψυγείου | Μπροστά, Πίσω |
| Μέγεθος | Mini Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 340 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 240 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 2 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 215 mm |
| Συμβατές Μητρικές | Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.0 |
| Ύψος | 393 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |