Fractal Design Pop XL Air Gaming Midi Tower Κουτί Υπολογιστή με Πλαϊνό Παράθυρο RGB White TG Clear
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Fractal Design
- Model: 480619
- SKU: FD-C-POR1X-01
- EAN: 7340172703181
92.94€
Ex Tax: 92.94€
Fractal Design Pop XL Air
Ανακαλύψτε τον συνδυασμό στυλ και λειτουργικότητας με τη σειρά Pop. Το Pop XL Air συνδυάζει μηχανική ακρίβειας με δυναμικό σχεδιασμό, ενώ προσφέρει χώρο και ευελιξία μεγάλου φορμά.
Το μοναδικό δικτυωτό μέτωπο κηρήθρας δημιουργεί ένα εντυπωσιακό οπτικό αποτέλεσμα. Το μπροστινό πλέγμα που καθαρίζεται εύκολα λειτουργεί ως φίλτρο σκόνης ενώ επιτρέπει υψηλή ροή αέρα.
- Κρυφό διαμέρισμα με δύο προσεκτικά κρυμμένες θήκες 5,25" και συρτάρι αποθήκευσης με μαγνητικό κάλυμμα.
- Ολοκληρωμένη υποστήριξη δίσκων με δύο εξαιρετικά ευέλικτους δίσκους αποθήκευσης που υποστηρίζουν δίσκους 3,5 ιντσών και 2,5 ιντσών ταυτόχρονα.
- Ειδική βάση SSD για 2x 2,5".
- Eύκολη διαχείριση καλωδίων με πολλαπλά σημεία στερέωσης, προεγκατεστημένα δετικά καλωδίων και βολικές, πολύ μεγάλες οπές διέλευσης.
- Περιλαμβάνονται τέσσερις προεγκατεστημένοι ανεμιστήρες 120 mm Aspect 12 RGB, με τεχνολογία Trip Wire και ρουλεμάν τυφεκίου για αυξημένη απόδοση και αξιόπιστη ψύξη.
Υποδοχές επέκτασης: 8
Χρώμα: Λευκό
| Specifications | |
| Eξωτερικές Θύρες 5.25" | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 522 mm |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 455 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 185 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 230 mm |
| Πρόσθετα | Πλαϊνό Παράθυρο |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.0, USB 3.1, USB-C |
| Ύψος | 520 mm |
| Χρώμα | Λευκό |