- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Fractal Design
- Model: 480615
- SKU: FD-C-TOR1C-02
- EAN: 7340172702900
Σχέδιο: Τύπος PC
Χρώμα προϊόντος: Black
Υποστηριζόμενοι συντελεστές μορφής μητρικής πλακέτας: ATX, EATX, Micro ATX, Mini-ITX, SSI CEB
Αριθμός βάσεων 3,5 ιντσών: 1
Υλικό: Tempered glass
Αριθμός βάσεων 2,5 ιντσών: 3
Αριθμός υποδοχών επέκτασης: 7
Πλαϊνό παράθυρο: ΝΑΙ
Κατάλληλο για: Gaming
Φωτισμός: ΝΑΙ
Χρώμα φωτισμού: Multi
Θέση φωτισμού: Case fans
Πλαίσιο(α) από ψημένο γυαλί: ΝΑΙ
Φίλτρο προστασίας από τη σκόνη: ΝΑΙ
Βελτιωμένη διαχείριση καλωδίων: ΝΑΙ
Διακόπτης επαναφοράς: ΝΑΙ
Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης: ΝΑΙ
Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU: 174mm
Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών: 330mm
Μέγιστο μήκος PSU: 210mm
Περιλαμβάνεται τροφοδοτικό: ΟΧΙ
Υποστηριζόμενοι συντελεστές μορφής παροχής ενέργειας: ATX
Συνδεσιμότητα:
- Πλήθος θυρών USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Τύπος-A: 2
- Πλήθος θυρών USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Τύπος-C: 1
- Υποδοχές ήχου: ΝΑΙ
- Υποδοχές εξόδου ήχου: ΝΑΙ
Ψύξη:
- Εγκατεστημένοι εμπρόσθιοι ανεμιστήρες: 2x 180 mm
- Μέγιστοι εμπρόσθιοι ανεμιστήρες: 3
- Υποστηριζόμενες διάμετροι εμπρόσθιων ανεμιστήρων: 120, 180mm
- Μέγιστοι οπίσθιοι ανεμιστήρες: 1
- Υποστηριζόμενες διάμετροι οπίσθιων ανεμιστήρων: 120mm
- Μέγιστοι ανεμιστήρες πυθμένα: 3
- Υποστηριζόμενες διάμετροι βάσεων ανεμιστήρων: 120, 140, 180mm
- Υποστηριζόμενα μεγέθη εμπρόσθιων ανεμιστήρων: 280, 360mm
- Υποστηριζόμενα μεγέθη οπίσθιων ανεμιστήρων: 120mm
- Υποστηριζόμενα μεγέθη ανεμιστήρων κάτω ψήκτρας: 240, 280mm
Μέσα Αποθήκευσης:
Υποστηριζόμενα μεγέθη μονάδας σκληρού δίσκου: 2.5, 3.5"
Βάρος και διαστάσεις:
- Πλάτος: 222mm
- Βάθος: 450mm
- Ύψος: 467mm
- Βάρος: 8000g
Πακέτα δεδομένων:
- Πλάτος συσκευασίας: 306mm
- Βάθος συσκευασίας: 535mm
- Ύψος συσκευασίας: 574mm
- Βάρος πακέτου: 9700g
| Specifications | |
| Gaming | Ναι |
| Βάθος | 450 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5'' | 3 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5'' | 2 |
| Θέση Ψυγείου | Κάτω, Μπροστά, Πίσω |
| Κάτω Θέσεις | 3 |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 330 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 210 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 222 mm |
| Πρόσθετα | RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX, SSI-CEB, SSI-EEB |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.1, USB-C |
| Ύψος | 467 mm |
| Χρώμα | Γκρι |