Fractal Design Focus 2 Midi Tower Κουτί Υπολογιστή Black Solid
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Fractal Design
- Model: 482090
- SKU: FD-C-FOC2A-07
- EAN: 7340172703914
55.56€
Ex Tax: 55.56€
Fractal Design Focus 2
- Τύπος: PC
- Χρώμα προϊόντος: Μαύρος
- Υποστηριζόμενοι συντελεστές μορφής μητρικής πλακέτας: ATX, micro ATX, Mini-ITX
- Υποστηριζόμενοι συντελεστές μορφής παροχής ενέργειας: ATX
- Εγκατεστημένοι εμπρόσθιοι ανεμιστήρες: 2x 140 mm
- Υποστηριζόμενες διάμετροι οπίσθιων ανεμιστήρων: 120 mm
- Υποστηριζόμενες διάμετροι ανεμιστήρων κορυφής: 120, 140 mm
- Υποστηριζόμενα μεγέθη μονάδας σκληρού δίσκου: 2.5, 3.5"
- Συντελεστής μορφής SSD: 2.5"
- Πλάτος: 215 mm
- Βάθος: 472 mm
- Ύψος: 451 mm
- Αριθμός βάσεων 3,5 ιντσών: 2
- Υλικό: Steel
- Αριθμός βάσεων 2,5 ιντσών: 6
- Αριθμός υποδοχών επέκτασης: 7
- Φίλτρο προστασίας από τη σκόνη: Ναι
- Βελτιωμένη διαχείριση καλωδίων: Όχι
- Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU: 170 mm
- Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών: 405 mm
- Μέγιστο μήκος PSU: 250 mm
- Πλήθος θυρών USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Τύπος-Α: 2
- Υποδοχές ήχου: Όχι
- Υποδοχές εξόδου ήχου: Όχι
- Μέγιστοι οπίσθιοι ανεμιστήρες: 1
- Μέγιστοι ανεμιστήρες κορυφής: 2
- Υποστηριζόμενα μεγέθη εμπρόσθιων ανεμιστήρων: 120, 140, 200, 240, 280, 360 mm
- Υποστηριζόμενα μεγέθη οπίσθιων ανεμιστήρων: 80, 92, 120 mm
- Υποστηριζόμενα μεγέθη άνω ανεμιστήρων: 120, 140, 180, 240 mm
- Βάρος: 6100 g
- Πλάτος συσκευασίας: 305 mm
- Βάθος συσκευασίας: 539 mm
- Ύψος συσκευασίας: 538 mm
- Βάρος πακέτου: 7600 g
| Specifications | |
| Gaming | Όχι |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 472 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5'' | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5'' | 2 |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 405 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 170 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 2 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 215 mm |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 3.0 |
| Ύψος | 451 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |