Spin Master Paw Patrol Dino Rescue Headquarter Πίστα για 3+ Ετών
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Spinmaster
- Model: 1035430
- SKU: 6059295
- EAN: 0778988319994
63.07€
Ex Tax: 63.07€
Το Σετ Παιχνιδιού Spin Master GENERAL QUARTER Paw Patrol Dino + φιγούρα Rex είναι ιδανικό για μικρούς λάτρεις των αυτοκινήτων! Ιδανικό για ηλικίες άνω των 3 ετών.
- Τύπος: Αυτοκίνητο
- Χώρα/Περιοχή Κατασκευής: Κίνα
- Χρώμα: Πολύχρωμο
- Υλικό: Πλαστικό
- Τύπος Μπαταρίας: LR44
- Μπαταρίες: Περιλαμβάνονται
- Φύλο: Unisex
- Δυνατότητα: Μπαταρίες x 3
- Αριθμός Τεμαχίων: 1 Τεμάχιο
- Περιέχει: Οδηγίες χρήσης
- Λειτουργία με Μπαταρία: 3 x LR44
| Specifications | |
| Είδος | Πίστα / Αυτοκινητόδρομος |
| Ηλικία | 3 + ετών |
| Κίνηση | Με Μπαταρίες |
| Με Ήχο | Ναι |
| Με Φως | Όχι |
| Μήκος | 30 cm |
| Πλάτος | 20 cm |
| Σειρά/Ήρωες | Paw Patrol |
| Σετ | Ναι |
| Συλλεκτικά | Όχι |
| Υλικό | Πλαστικά |
| Ύψος | 25 cm |