Einhell Rasarro 36/40 Μηχανή Γκαζόν Μπαταρίας
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Einhell
- Model: 487070
- SKU: 3413278
- EAN: 4006825669121
341.19€
Ex Tax: 341.19€
Χαρακτηριστικά
- Τύπος: Push lawn mower
- Μέγιστη έκταση γκαζόν: 500m²
- Πλάτος κοπής: 400mm
- Ελάχιστο ύψος κοπής: 25mm
- Μέγιστο ύψος κοπής: 75mm
- Σύστημα συλλογής χλόης: ΝΑΙ
- Λειτουργία λίπανσης: ΝΑΙ
- Αριθμός θέσεων ύψους: 6
- Λειτουργία κοπής άκρων: ΝΑΙ
- Χωρητικότητα συλλογής χόρτου: 50L
- Εργονομική λαβή: ΝΑΙ
- Ρυθμιζόμενη λαβή: ΝΑΙ
- Αριθμός τροχών: 4τροχός
- Τύπος μηχανής: Brushless
- Χαρακτηριστικά λαβής: Foldable
- Ταχύτητα περιστροφής: 3400RPM
- Διάμετρος μπροστινών τροχών: 150mm
- Διάμετρος πίσω τροχών: 220mm
- Δείκτης στάθμης δεξαμενής χόρτου: ΝΑΙ
- Χρώμα προϊόντος: Μαύρο, Κόκκινο
- Διαχείρηση ενέργειας
- Πηγή ισχύος: Battery
- Τύπος μπαταρίας: Built-in battery
- Τάση μπαταρίας: 18V
- Ο χρόνος φόρτισης: 1.25h
- Χωρητικότητα μπαταρίας: 4000Ah
- Τεχνολογία μπαταρίας: Lithium-Ion (Li-Ion)
- Βάρος και διαστάσεις
- Βάρος: 17380g
- Πλάτος συσκευασίας: 900mm
- Βάθος συσκευασίας: 480mm
- Ύψος συσκευασίας: 420mm
- Βάρος πακέτου: 19000g
- Περιεχόμενο πακέτου
- Περιλαμβάνεται μπαταρία: ΝΑΙ
- Περιλαμβάνεται κιτ λίπανσης: ΝΑΙ
- Φορτιστής μπαταρίας: ΝΑΙ
| Specifications | |
| Brushless | Όχι |
| Volt | 36 V |
| Αριθμός Μπαταριών | 2 |
| Αυτοκινούμενο | Όχι |
| Βάρος | 17,38 kg |
| Ελάχιστο Ύψος Κοπής | 25 mm |
| Μέγιστη Επιφάνεια Κάλυψης Έκτασης | 500 m² |
| Μέγιστο Ύψος Κοπής | 75 mm |
| Πλάτος Κοπής | 40 cm |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τύπος | Μηχανή Γκαζόν |
| Χωρητικότητα Κάδου | 50 lt |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 4 Ah |