Lego Παιδικό Κουτί Αποθήκευσης από Πλαστικό Head Κίτρινο 24x24x27cm
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Room Copenhagen
- Model: 1044593
- SKU: 40320805
- EAN: 5711938030209
22.39€
Ex Tax: 22.39€
Το χαρακτηριστικό κίτρινο κεφάλι της εμβληματικής μίνι φιγούρας LEGO γίνεται κουτί αποθήκευσης!
Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να αποθηκεύσετε:
- Μικρά τουβλάκια LEGO
- Άλλα παιχνίδια
- Φρούτα
| Specifications | |
| Είδος | Κουτί |
| Θέμα | Lego |
| Μήκος | 24 cm |
| Πλάτος | 24 cm |
| Πτυσσόμενο | Όχι |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Ύψος | 27 cm |
| Χρώμα | Κίτρινο |