Gardena PowerMax 32/1200 G2 Μηχανή Γκαζόν Ηλεκτρική 1200W
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Gardena
- Model: 485492
- SKU: 14633-20
- EAN: 4078500062022
116.19€
Ex Tax: 116.19€
| Specifications | |
| Brushless | Όχι |
| Αυτοκινούμενο | Όχι |
| Βάρος | 9,5 kg |
| Ελάχιστο Ύψος Κοπής | 35 mm |
| Ισχύς | 1200 W |
| Μέγιστη Επιφάνεια Κάλυψης Έκτασης | 300 m² |
| Μέγιστο Ύψος Κοπής | 65 mm |
| Πλάτος Κοπής | 32 cm |
| Ταχύτητα Λεπίδων | 3400 rpm |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Τύπος | Μηχανή Γκαζόν |
| Χωρητικότητα Κάδου | 30 lt |