Gardena Power Max 37/1800 G2 Μηχανή Γκαζόν Ηλεκτρική 1800W
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Gardena
- Model: 485493
- SKU: 14637-20
- EAN: 4078500062039
213.00€
Ex Tax: 213.00€
Το Ηλεκτρικό Χλοοκοπτικό της Gardena προσφέρει τέλεια αποτελέσματα κοπής και εντυπωσιάζει με ομοιόμορφη και καθαρή κοπή του γκαζόν.
| Specifications | |
| Brushless | Όχι |
| Αυτοκινούμενο | Όχι |
| Βάρος | 14,2 kg |
| Ελάχιστο Ύψος Κοπής | 35 mm |
| Ισχύς | 1800 W |
| Μέγιστη Επιφάνεια Κάλυψης Έκτασης | 500 m² |
| Μέγιστο Ύψος Κοπής | 65 mm |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Τύπος | Μηχανή Γκαζόν |
| Χωρητικότητα Κάδου | 45 lt |