Gardena Ecoline Λάστιχο Ποτίσματος 1/2" 20m
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Gardena
- Model: 485528
- SKU: 18931-20
- EAN: 4066407002517
64.48€
Ex Tax: 64.48€
Κατασκευασμένο από TPE και ειδικό πλεύγμα υψηλής ποιότητας. Ο μαύρος, εσωτερικός σωλήνας αποτρέπει την ανάπτυξη άλγων. Κατασκευασμένο από >65% ανακυκλωμένο πλαστικό στο λάστιχο και >90% στο σετ ποτίσματος. Σετ έτοιμο για χρήση.
| Specifications | |
| Αnti-twist | Όχι |
| Διάμετρος | 1/2 " |
| Εκτοξευτήρας | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | 18931-20 |
| με Βάση | Όχι |
| Μήκος | 20 m |
| Πίεση | 20 bar |
| Πιστόλι | Όχι |
| Προστασία UV | Όχι |
| Σετ | Όχι |
| Σύνδεσμος βρύσης | Ναι |
| Τύπος | Ποτίσματος |