Gardena Liano Life Λάστιχο Ποτίσματος 1/2" 10m
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Gardena
- Model: 485513
- SKU: 18440-20
- EAN: 4066407501669
23.91€
Ex Tax: 23.91€
Λάστιχο Gardena Liano
- Διαστάσεις: 10 μ
- Διάμετρος: Ø 13 χλστ
- Υλικό: PVC
- Χρώμα: Μαύρο/Γκρι
| Specifications | |
| Αnti-twist | Όχι |
| Διάμετρος | 1/2 " |
| Εκτοξευτήρας | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | 18440-20 |
| με Βάση | Όχι |
| Μήκος | 10 m |
| Πίεση | 22 bar |
| Πιστόλι | Όχι |
| Προστασία UV | Όχι |
| Σετ | Όχι |
| Σύνδεσμος βρύσης | Ναι |
| Τύπος | Ποτίσματος |