Gardena Liano Xtreme Λάστιχο Ποτίσματος Σετ 1/2" 30m
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Gardena
- Model: 485524
- SKU: 18477-20
- EAN: 4066407501881
56.32€
Ex Tax: 56.32€
Χαρακτηριστικά
- Μήκος σωλήνα: 30m
- Υποστηρίζεται η τοποθέτηση: Above ground
- Χρώμα προϊόντος: Μαύρο, Γκρι
- Υλικό: Πολυβινυλοχλωρίδιο (PVC), Υφάσμα
- Aquastop λειτουργία: ΝΑΙ
- Εύκαμπτος σωλήνας: ΝΑΙ
- Μέγιστη πίεση εισερχόμενου νερού: 35 μπαρ
- Ανθεκτικό στην τσάκιση: ΝΑΙ
- Υπεριώδες (UV) ανθεκτικό: ΝΑΙ
- Ανθεκτικό σε παγετό: ΝΑΙ
- Διάμετρος σωλήνα: 13mm
Περιεχόμενο πακέτου
- Περιλαμβάνεται ακροφύσιο: ΝΑΙ
- Περιλαμβάνεται πιστόλι ψεκασμού: ΟΧΙ
- Περιλαμβάνεται προσαρμογέας βρύσης: ΝΑΙ
| Specifications | |
| Αnti-twist | Όχι |
| Βάση | Όχι |
| Διάμετρος | 1/2 " |
| Εκτοξευτήρας | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | 18477-20 |
| Μήκος | 30 m |
| Πίεση | 35 bar |
| Πιστόλι | Ναι |
| Προστασία UV | Όχι |
| Σετ | Ναι |
| Σύνδεσμος βρύσης | Ναι |
| Τύπος | Ποτίσματος |