Neff Κεραμική Εστία Αυτόνομη 58.3x51.3εκ.
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Neff
- Model: 1111923
- SKU: T16FTN1L0
- EAN: 4242004274285
484.19€
Ex Tax: 484.19€
Η Neff Κεραμική Εστία αυτόνομης λειτουργίας προσφέρει ποιότητα και άνεση στην καθημερινή σας κουζίνα. Με 6 ζώνες μαγειρέματος, είναι ιδανική για να ετοιμάσετε γεύματα για την οικογένεια ή τους φίλους σας. Η λεία γυάλινη επιφάνεια της εστίας θερμαίνεται γρήγορα και ομοιόμορφα, επιτρέποντας σας να απολαύσετε γρήγορο και αποτελεσματικό μαγείρεμα. Ο καθαρισμός της είναι απλός και γρήγορος, κάτι που την καθιστά εξαιρετική επιλογή για κάθε μαγείρισσα.
Η εστία λειτουργεί αυτόνομα, δίνοντάς σας τη δυνατότητα να την τοποθετήσετε σε οποιοδήποτε σημείο επιθυμείτε στην κουζίνα σας, χωρίς να χρειάζεστε σύνδεση με φούρνο. Η ψηφιακή αφής επιτρέπει εύκολη ρύθμιση της θερμοκρασίας με απλά αγγίγματα, παρέχοντας σας ευκολία και άμεση πρόσβαση στις ρυθμίσεις.
- Αριθμός Εστιών: 6
- Τύπος: Κεραμική
| Specifications | |
| Domino | Όχι |
| Inox | Όχι |
| Neff | Twist Pad |
| Smart | Όχι |
| Απορροφητήρας | Όχι |
| Αριθμός Εστιών | 6 |
| Αυτόνομη | Ναι |
| Βάθος | 51,3 cm |
| Βάθος Εντοιχισμού | - |
| Διακόπτες | Αφής |
| Ένδειξη Υπολοίπου Θερμότητας | Ναι |
| Κωδικός Προϊόντος | T16FTN1L0 |
| Λειτουργία Κλειδώματος | Όχι |
| με Πλαίσιο | Όχι |
| Πλάτος | 58,3 cm |
| Πλάτος Εντοιχισμού | - |
| Τύπος | Κεραμική |
| Ύψος | 4,8 cm |
| Χρονοδιακόπτης | - |
| Χρώμα | Μαύρο |