Lego Παιδικό Κουτί Αποθήκευσης από Πλαστικό Brick Κόκκινο 31.8x16x21cm
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Room Copenhagen
- Model: 1048614
- SKU: 40211730
- EAN: 5711938032012
21.17€
Ex Tax: 21.17€
Συρτάρι γραφείου LEGO® Brick 8 (Κόκκινο)
Ένα συρτάρι γραφείου σε σχήμα τούβλου LEGO® που είναι ιδανικό για την αποθήκευση αξεσουάρ γραφής όπως μολύβια, στυλό και μαρκαδόρους. Επίσης, μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την οργάνωση μικρότερων παιχνιδιών και τούβλων LEGO®.
Διατίθεται σε πολλά ελκυστικά χρώματα, κατάλληλα τόσο για κλασικούς παιδικούς χώρους όσο και για πιο μίνιμαλ γραφεία.
- Υλικό: Πολυπροπυλένιο
- Χωρίς BPA και φθαλικές ενώσεις
- Μικτό βάρος μονάδας: 0,65 kg
| Specifications | |
| Είδος | Κουτί |
| Θέμα | Lego |
| Μήκος | 31,8 cm |
| Πλάτος | 16 cm |
| Πτυσσόμενο | Όχι |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Ύψος | 21 cm |
| Χρώμα | Κόκκινο |