Lego Παιδικό Κουτί Αποθήκευσης από Πλαστικό Μπλε 31.6x11.3x15.8cm
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Room Copenhagen
- Model: 01048615
- SKU: 40211731
- EAN: 5711938032029
21.10€
Ex Tax: 21.10€
Τα κουτιά αποθήκευσης LEGO® είναι μια διασκεδαστική και πρακτική πρόταση αποθήκευσης για το παιδικό δωμάτιο, το γραφείο, την κουζίνα, το σαλόνι ή το μπάνιο. Όπως ακριβώς τα κλασσικά LEGO® τουβλάκια, έτσι και τα κουτιά αποθήκευσης μπορούν να στοιβάζονται με διάφορους τρόπους!
- Κατάλληλα για αποθήκευση παιχνιδιών, μικροαντικειμένων, στυλών, χαρτιού, προϊόντων περιποίησης και μπισκότων.
- Διαθέσιμα σε πολλά χρώματα και μεγέθη.
| Specifications | |
| Είδος | Κουτί |
| Θέμα | Lego |
| Μήκος | 31,6 cm |
| Πλάτος | 11,3 cm |
| Πτυσσόμενο | Όχι |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Ύψος | 15,8 cm |
| Χρώμα | Μπλε |