Gorenje Ψυγειοκαταψύκτης 292lt NoFrost Υ178.5xΠ59.5xΒ59εκ. Inox NRK6182PS4
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Gorenje
- Model: 1129546
- SKU: NRK6182PS4
- EAN: 3838782421556
371.35€
Ex Tax: 371.35€
Chłodziarko - zamrażarka wolnostojąca με συνολική χωρητικότητα 312 L.
Κατηγορία εγκατάστασης: Ελεύθερης τοποθέτησης.
Διαστάσεις συσκευής (π x υ x β): 59,5 × 178,5 × 59 cm.
Σημαντικά χαρακτηριστικά:
- Σύστημα ψύξης που αποτρέπει την κατάψυξη και τον πάγο.
- Εξασφαλίζει χαμηλή κατανάλωση ενέργειας.
- Δημιουργεί μικροκλίμα ιδανικό για φρέσκα τρόφιμα.
- Κυκλοφορία ιονισμένου αέρα που προστατεύει τα τρόφιμα από το στέγνωμα.
- Διατηρεί τις βιταμίνες και τα μέταλλα.
- Λειτουργία γρήγορης κατάψυξης (FastFreeze) που καταψύχει τα τρόφιμα στους -24°C, διατηρώντας τα θρεπτικά τους συστατικά.
- Αυτόματη απενεργοποίηση της λειτουργίας μετά από 2 ημέρες, με επιστροφή στις αρχικές ρυθμίσεις θερμοκρασίας.
| Specifications | |
| Bluetooth | Όχι |
| Extra Δυνατότητες | Φωτισμός LED, Γρήγορη Ψύξη-Κατάψυξη, Οθόνη Ενδείξεων |
| Retro | Όχι |
| Wi-Fi | Όχι |
| Αναστρέψιμη Πόρτα | Ναι |
| Βάθος | 59 cm |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Ενεργειακή Κλάση Θορύβου | C |
| Ενσωματωμένο Μίνι Μπαρ | Όχι |
| Εντοιχιζόμενο | Όχι |
| Έξοδος για Παγάκια | Όχι |
| Έξοδος Κρύου Νερού | Όχι |
| Επίπεδο Θορύβου | 39 dB |
| Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας | 235 kWh/y |
| Πλάτος | 59,5 cm |
| Συνολική Χωρητικότητα | 292 lt |
| Σύστημα Ψύξης | NoFrost |
| Τύπος | Ψυγειοκαταψύκτης |
| Τύπος Μοτέρ | Συμβατικό |
| Ύψος | 178,5 cm |
| Χρώμα | Inox |
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | 85 lt |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 207 lt |