- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Gorenje
- Model: 1129544
- SKU: NRK6192AS4
- EAN: 3838782421563
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ NOFROST PLUS
Όχι πια κουραστική απόψυξη. Ένα από τα καλύτερα συστήματα ψύξης της αγοράς, που έχουμε ενσωματώσει στην κατάψυξη της συσκευής. Διατηρεί την κατανάλωση ενέργειας χαμηλή, ενώ δημιουργεί ένα ιδανικό μικροκλίμα στον κανονικό χώρο για φρέσκα τρόφιμα. Η κυκλοφορία του ιονισμένου αέρα εμποδίζει την ξήρανση των τροφίμων και διατηρεί την περιεκτικότητά τους σε βιταμίνες και μέταλλα.
Προσεκτικά οργανωμένο και αποτελεσματικό
Ο φωτισμός LED στα ψυγεία έχει δύο πλεονεκτήματα: αισθητική και αποτελεσματικότητα. Η διάρκεια ζωής του είναι τρεις φορές μεγαλύτερη από τους συμβατικούς λαμπτήρες και καταναλώνει δέκα φορές λιγότερη ενέργεια.
Με τη φρεσκάδα του κήπου
- Ένα μεγάλο συρτάρι στο ψυγείο για λαχανικά και φρούτα. Μπορείτε να ρυθμίσετε το επίπεδο υγρασίας μέσα στο συρτάρι χρησιμοποιώντας το σύστημα HumidityControl.
Γρήγορη ψύξη
- Η λειτουργία γρήγορης κατάψυξης παγώνει τα τρόφιμα στους -24 °C, διατηρώντας τα καλύτερα μέταλλα σε αυτά.
- Η θερμοκρασία πέφτει αυτόματα στους -24°C και παραμένει σταθερή για τις επόμενες 50 ώρες.
Οικονομικά αποδοτική
Οι συσκευές ηλικίας 15 ετών και άνω καταναλώνουν έως και τρεις φορές περισσότερη ενέργεια από τις νέες.
Ιδανικό μικροκλίμα σε κάθε ράφι
Το σύστημα εξαερισμού MultiFlow 360° κατανέμει ομοιόμορφα τον αέρα στο χώρο του ψυγείου.
Έτοιμο για κάθε εκδήλωση!
Αυτό το συρτάρι μετατρέπεται εύκολα από συρτάρι ψαριών και κρέατος σε συρτάρι φρούτων και λαχανικών.
Γενικά
- Τύπος: Ψυγειοκαταψύκτης
- Retro: Όχι
- Χρώμα: Inox
- Ενεργειακή Κλάση: E
- Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας: 243 kWh/y
- Συνολική Χωρητικότητα: 304 lt
- Χωρητικότητα Κατάψυξης: 97 lt
- Χωρητικότητα Συντήρησης: 207 lt
- Επίπεδο Θορύβου: 39 dB
- Ενεργειακή Κλάση Θορύβου: C
Δυνατότητες & Λειτουργίες
- Εντοιχιζόμενο: Όχι
- Σύστημα Ψύξης: Total NoFrost
- Αναστρέψιμη Πόρτα: Ναι
Διαστάσεις
- Ύψος: 186 cm
- Πλάτος: 59,5 cm
- Βάθος: 59 cm
Smart Ιδιότητες
- Wi-Fi: Όχι
- Bluetooth: Όχι
| Specifications | |
| Bluetooth | Όχι |
| Extra Δυνατότητες | Αυτόματη Ρύθμιση Θερμοκρασίας, Λειτουργία Κλειδώματος, Ηχητική Ειδοποίηση Πόρτας, Φωτισμός LED, Γρήγορη Ψύξη-Κατάψυξη, Οθόνη Ενδείξεων |
| Retro | Όχι |
| Wi-Fi | Όχι |
| Αναστρέψιμη Πόρτα | Ναι |
| Βάθος | 59 cm |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Ενεργειακή Κλάση Θορύβου | C |
| Ενσωματωμένο Μίνι Μπαρ | Όχι |
| Εντοιχιζόμενο | Όχι |
| Έξοδος για Παγάκια | Όχι |
| Έξοδος Κρύου Νερού | Όχι |
| Επίπεδο Θορύβου | 39 dB |
| Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας | 243 kWh/y |
| Πλάτος | 59,5 cm |
| Στην Συντήρηση | Ράφι για μπουκάλια |
| Συνολική Χωρητικότητα | 304 lt |
| Σύστημα Ψύξης | Total NoFrost |
| Τύπος | Ψυγειοκαταψύκτης |
| Τύπος Μοτέρ | Συμβατικό |
| Τύπος Συρταριών | Fresh Zone, CrispZone |
| Ύψος | 186 cm |
| Χρώμα | Inox |
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | 97 lt |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 207 lt |