Gorenje Ψυγειοκαταψύκτης 304lt NoFrost Υ186xΠ59.5xΒ59εκ. Λευκός N619EAW4
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: Gorenje
- Model: 1170517
- SKU: N619EAW4
- EAN: 3838782457678
392.83€
Ex Tax: 392.83€
Gorenje N619EAW4
- Συνολική καθαρή χωρητικότητα: 304 L
- Μεντεσές: δεξιά
- Είδος οθόνης: LED
- Κλιματική κλάση: SN-ST
- Επίπεδο θορύβου: 39 dB
- Καθαρή χωρητικότητα ψυγείου: 207 L
- No Frost ψυγείο
- Σύστημα Multi-αέρα ψυγείου
- Ψυγείο εσωτερικός φωτισμός
- Καθαρή χωρητικότητα καταψύκτη: 97 L
- Χωρητικότητα κατάψυξης: 9 kg/24h
- No Frost κατάψυξη
- Ετήσια κατανάλωση ενέργειας: 243 kWh
- Χρώμα προϊόντος: Λευκός
- Τοποθέτηση συσκευής: Freestanding
- Υλικό ραφιών: Γυαλί
- Μηχανισμός αναστρέψιμων πορτών: Ναι
- Αριθμός ραφιών / καλαθιών ψυγείου: 2
- Αριθμός συρταριών λαχανικών: 1
- Ψυγείο μεικτή χωρητικότητα: 215 L
- Ψυγείο εσωτερικός φωτισμός: Ναι
- Καταψύκτης θέση: Κάτω
- Χρόνος φύλαξης κατά τη διάρκεια διακοπής ρεύματος: 16 h
- Κατάταξη αστέρων: 4*
- Αριθμός ραφιών / καλαθιών καταψύκτη: 3
- Λειτουργία γρήγορου παγώματος: Ναι
- Πλάτος: 595 mm
- Βάθος: 590 mm
- Ύψος: 1860 mm
- Βάρος: 60000 g
- Πλάτος συσκευασίας: 645 mm
- Βάθος συσκευασίας: 628 mm
- Ύψος συσκευασίας: 1935 mm
- Βάρος πακέτου: 69000 g
| Specifications | |
| Bluetooth | Όχι |
| Extra Δυνατότητες | Αυτόματη Ρύθμιση Θερμοκρασίας, Λειτουργία Διακοπών, Φωτισμός LED, Γρήγορη Ψύξη-Κατάψυξη, Οθόνη Ενδείξεων |
| Retro | Όχι |
| Smart Λειτουργίες | - |
| Wi-Fi | Όχι |
| Αναστρέψιμη Πόρτα | Ναι |
| Βάθος | 59 cm |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Ενεργειακή Κλάση Θορύβου | C |
| Ενσωματωμένο Μίνι Μπαρ | Όχι |
| Εντοιχιζόμενο | Όχι |
| Έξοδος για Παγάκια | Όχι |
| Έξοδος Κρύου Νερού | Όχι |
| Επίπεδο Θορύβου | 39 dB |
| Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας | 243 kWh/y |
| Πλάτος | 59,5 cm |
| Συνολική Χωρητικότητα | 304 lt |
| Σύστημα Ψύξης | NoFrost |
| Τύπος | Ψυγειοκαταψύκτης |
| Τύπος Μοτέρ | - |
| Ύψος | 186 cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | 97 lt |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 207 lt |