LG Ψυγειοκαταψύκτης 387lt Total NoFrost Υ203xΠ59.5xΒ68.2εκ. Inox GBV7280DPY
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: LG
- Model: 1170614
- SKU: GBV7280DPY
- EAN: 8806084256744
511.37€
Ex Tax: 511.37€
NatureFRESH
Ξυπνήστε τις αισθήσεις σας με το NatureFRESH
Απολαύστε φρέσκα φρούτα και λαχανικά. Αφήστε τις αισθήσεις σας να ταξιδέψουν σε μια απολαυστική εμπειρία φαγητού.
Multi Air Flow
Γρήγορη & Ομοιόμορφη Ψύξη
Ο αέρας ψύξης παρέχεται σε κάθε γωνιά του ψυγείου με πολλαπλές οπές εξαερισμού.
Aναδιπλούμενο ράφι με 2 κινήσεις
Εύκολη αποθήκευση μεγάλων και ψηλών αντικειμένων
Το αναδιπλούμενο ράφι με 2 κινήσεις σάς επιτρέπει να τοποθετείτε τρόφιμα οποιουδήποτε μεγέθους και δημιουργεί χώρο για ψηλά και ογκώδη αντικείμενα.
Σχάρα κρασιών
Σχεδιασμένο για την αποθήκευση 5 φιαλών κρασιού
Η σχάρα κρασιού είναι ένα από τα απαραίτητα εξαρτήματα για τους καταναλωτές. Η premium σχάρα κρασιού έχει σχεδιαστεί για να αποθηκεύει έως και 5 φιάλες.
| Specifications | |
| Bluetooth | Όχι |
| Extra Δυνατότητες | Αυτόματη Ρύθμιση Θερμοκρασίας, Λειτουργία Κλειδώματος, Ηχητική Ειδοποίηση Πόρτας, Φωτισμός LED, Γρήγορη Ψύξη-Κατάψυξη, Οθόνη Ενδείξεων |
| Retro | Όχι |
| Wi-Fi | Όχι |
| Αναστρέψιμη Πόρτα | Όχι |
| Βάθος | 68,2 cm |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Ενεργειακή Κλάση Θορύβου | C |
| Ενσωματωμένο Μίνι Μπαρ | Όχι |
| Εντοιχιζόμενο | Όχι |
| Έξοδος για Παγάκια | Όχι |
| Έξοδος Κρύου Νερού | Όχι |
| Επιμέρους Εγγύηση Κατασκευαστή | 10 χρόνια στον Συμπιεστή |
| Επίπεδο Θορύβου | 35 dB |
| Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας | 217 kWh/y |
| Πλάτος | 59,5 cm |
| Στην Συντήρηση | Ράφι για μπουκάλια |
| Συνολική Χωρητικότητα | 387 lt |
| Σύστημα Ψύξης | Total NoFrost |
| Τύπος | Ψυγειοκαταψύκτης |
| Τύπος Μοτέρ | Inverter |
| Τύπος Συρταριών | Fresh 0 Zone |
| Ύψος | 203 cm |
| Χρώμα | Inox |
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | 110 lt |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 277 lt |