MPM Μονόπορτο Ψυγείο 190lt Υ122xΠ55xΒ56.5εκ. Inox MPM-200-CJ-19/E
- Stock: Αποστολή σε 4-10 ημέρες
- Brand: MPM
- Model: 01107403
- SKU: 5903151040930
- EAN: 5903151040930
201.92€
Ex Tax: 201.92€
Χρώμα προϊόντος: Ανθρακί
Τοποθέτηση συσκευής: Ελεύθερης τοποθέτησης
Αριθμός συμπιεστών: 1
Χειρολαβή πόρτας: Δεξιά
Υλικό ραφιών: Θερμοανθεκτικό γυαλί
Ετήσια κατανάλωση ενέργειας: 143 kWh
Κλάση ενεργειακής απόδοσης: E
Διαστάσεις:
- Πλάτος: 550 mm
- Ύψος: 1220 mm
- Βάθος: 570 mm
- Βάρος: 35 kg
Επίδοση:
- Επίπεδο θορύβου: 40 dB
- Συνολική μικτή χωρητικότητα: 282 L
Φριτζ:
- Θέση καταψύκτη: Κάτω
- Αριθμός ραφιών/καλαθιών καταψύξης: 3
- Αυτόματη απόψυξη (καταψύκτης): Ναι
- Χωρητικότητα κατάψυξης: 2 kg/24h
- Μέγιστη θερμοκρασία καταψύκτη: -18 °C
Ψυγείο:
- Τύπος φωτισμού: LED
- Αριθμός συρταριών λαχανικών: 1
- Αριθμός ραφιών/καλαθιών ψυχόμενης: 3
- Χωρητικότητα ψυγείου: 195 L
- Σύστημα Multi-Airflow (ψυγείο): Ναι
- Φωτισμός εσωτερικού ψυγείου: Ναι
- Αυτόματη απόψυξη (ψυγείο): Ναι
- Μπαλκονάκια πόρτας ψυγείου: 3
Προειδοποιήσεις: Μην ανοίγετε ή προσπαθήσετε να επισκευάσετε εξαρτήματα που περιέχουν ψυκτικά υγρά.
| Specifications | |
| Bluetooth | Όχι |
| Extra Δυνατότητες | Φωτισμός LED |
| Retro | Όχι |
| Smart Λειτουργίες | - |
| Wi-Fi | Όχι |
| Αναστρέψιμη Πόρτα | Ναι |
| Βάθος | 56,5 cm |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Ενεργειακή Κλάση Θορύβου | C |
| Ενσωματωμένο Μίνι Μπαρ | Όχι |
| Εντοιχιζόμενο | Όχι |
| Έξοδος για Παγάκια | Όχι |
| Έξοδος Κρύου Νερού | Όχι |
| Επίπεδο Θορύβου | 39 dB |
| Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας | 143 kWh/y |
| Πλάτος | 55 cm |
| Συνολική Χωρητικότητα | 190 lt |
| Σύστημα Ψύξης | Στατική |
| Τύπος | Μονόπορτο Ψυγείο |
| Τύπος Μοτέρ | - |
| Ύψος | 122 cm |
| Χρώμα | Inox |
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | 14 lt |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 176 lt |